KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385587
nr 1338 5587
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Självporträtt. Signerad, daterad 1926. Olja på duk, 45x37 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:55:49
24/7 18:10:43